Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

08. marca 2023

Eros Ramazotti je chorý, termín jeho koncertu v Košiciach sa meníJedna najzaujímavejších hudobných udalostí roka - koncert celosvetovo uznávaného speváka Erosa Ramazottiho, ktorý sa mal uskutočniť už 8. marca 2023 v ...Zdieľať
er vivien 676x438 8.3.2023 (SITA.sk) - Jedna najzaujímavejších hudobných udalostí roka – koncert celosvetovo uznávaného speváka Erosa Ramazottiho, ktorý sa mal uskutočniť už 8. marca 2023 v Košiciach, sa z dôvodu choroby speváka presúva.


„S poľutovaním musíme oznámiť, že Eros Ramazzotti musí kvôli chrípke zrušiť svoj koncert, ktorý bol naplánovaný na stredu 8. marca 2023 v košickej Steel Aréne, rovnako ako aj koncert, ktorý sa mal uskutočniť v piatok 10. marca 2023 v Hallenstadion v Zürichu. Aktuálne sme v procese nastavovania nových dátumov oboch podujatí. Všetky vstupenky, zakúpené na plánované koncerty, ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nové termíny, ktoré spolu s ďalšími informáciami ohlásime čoskoro. Koncertné turné bude pokračovať koncertom v Miláne dňa 14. marca 2023," oznámil manažment Erosa Ramazzottiho vo svojom vyhlásení.

Bratislavské podujatie, naplánované na 15. apríla 2023 v Tipos Aréne – Zimný štadión Ondreja, sa uskutoční bezo zmien. Eros Ramazzotti sa svojim fanúšikom plánuje prihovoriť a situáciu vysvetliť aj prostredníctvom sociálnych sietí.

https://www.facebook.com/ramazzotti.eros.official

https://www.instagram.com/ramazzotti_eros/


Zdroj: SITA.sk - Eros Ramazotti je chorý, termín jeho koncertu v Košiciach sa mení © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americká raperka Rico Nasty, britská pesničkárka Rozi Plain a folkové Duo Ruut z Estónska na Pohode 2023
<< predchádzajúci článok
Mimoriadna správa! Eros Ramazzotti v Košiciach nevystúpi pre chrípku. Fanúšikom ponúkne nový termín koncertu