Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. mája 2024

Fica prišla pred Rooseveltovu nemocnicu v Banskej Bystrici podporiť asi stovka ľudí (video+foto)Pred Fakultnou nemocnicou s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde leží premiér Robert Fico (Smer-SD), sa zišlo zhromaždenie na ...Zdieľať
fico1 676x508 18.5.2024 (SITA.sk) - Pred Fakultnou nemocnicou s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, kde leží premiér Robert Fico (Smer-SD), sa zišlo zhromaždenie na jeho podporu. Predseda vlády sa zotavuje po stredajšom atentáte, keď bol počas výjazdového rokovania vlády v Handlovej viacnásobne postrelený.


Zhromaždenie sa konalo o druhej hodine a bolo vopred ohlásené. Agentúre SITA to potvrdila mestská polícia. Jeho účastníci tiež chceli vyjadriť vďaku lekárom a zdravotníckemu personálu, ktorí sa o Fica starajú. Účastníkov bola odhadom asi stovka, prišli i niekoľkí členovia občianskeho združenia Brat za brata či aktivista Marek Šoun.
Pre zhromaždených polícia vyhradila priestor pri fontáne medzi riaditeľstvom a poliklinikou nemocnice, daný priestor ohradila páskou. Nemocnica naďalej ostáva prísne strážená. Zhromaždenie bolo pokojné.
Zdroj: SITA.sk - Fica prišla pred Rooseveltovu nemocnicu v Banskej Bystrici podporiť asi stovka ľudí (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nezávislé médiá potvrdili úmrtie viac ako 50-tisíc ruských vojakov, ktorí zomreli počas vojny na Ukrajine
<< predchádzajúci článok
Chorvátsky parlament vyslovil dôveru novej Plenkovićovej vláde, bude sa sústrediť na ekonomický rast krajiny