Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

16. júla 2010

Gibsona podporuje aj manželka, s kt. sa rozvádzaHollywoodskeho herca Mela Gibsona, ktorý údajne napadol svoju bývalú priateľku Oksanu Grigorievu, podporuje aj jeho manželka Robyn. S tou bol ženatý 28 rokov, pričom od ...Zdieľať
mel gibson Mel Gibson

Foto: SITA/AP BRATISLAVA 16. júla (WEBNOVINY) - Hollywoodskeho herca Mela Gibsona, ktorý údajne napadol svoju bývalú priateľku Oksanu Grigorievu, podporuje aj jeho manželka Robyn. S tou bol ženatý 28 rokov, pričom od apríla 2009 je dvojica v rozvodovom konaní. Matka jeho siedmich detí odovzdala súdu vyhlásenie, v ktorom uvádza, že ona ani ich deti neboli nikdy obeťami domáceho násilia. Jej výpoveď je rovnako ako všetky ostatné dokumenty týkajúce sa prípadu uzavretá.

Vo štvrtok sa v Los Angeles konalo uzavreté súdne pojednávanie, na ktorom sa podľa agentúry Associated Press Gibson ani Grigorieva nezúčastnili. Avšak podľa bulvárnej webovej stránky TMZ.com boli obaja prítomní. Na pojednávaní sa zúčastnilo niekoľko advokátov, okrem iných aj dvojica Gibsonových právnikov Blair Berk a Jim Asperger a taktiež detektívi z úradu pre špeciálne obete. Predmetom konania bola nahrávka, ktorá údajne dokazuje, že Mel Gibson zaútočil na Oksanu Grigorievu. Hovorca šerifa Steve Whitmore ako aj ostatní zúčastnení odmietli po skončení pojednávania zverejniť bližšie podrobnosti. Zatiaľ nie je jasné, či medzi nahrávkami, ktoré dostali detektívi, sú aj tie, ktoré v piatok zverejnila webová stránka RadarOnline.com. Tá uverejnila 20-minútovú audionahrávku, na ktorej je zachytená hádka medzi mužom, ktorého hlas je podobný Gibsonovmu a ženou, ktorá znie ako Grigorieva.

Herec by mal vo veci páchania domáceho násilia pred súdom vypovedať v utorok. Američan, ktorý je známy aj z romantickej komédie Po čom ženy túžia (2000), doteraz autenticitu nahrávky nepoprel ani nepotvrdil. Speváčka sa na základe Gibsonovho hrubého správania rozhodla vyhrať spor o opatrovníctvo ich osemmesačnej dcéry Lucie v plnej miere.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vynašli spôsob na ideálne podanie ruky
<< predchádzajúci článok
Nicolas Cage si zahrá v pokračovaní Ghost Rider

Gibsona podporuje aj manželka, s kt. sa rozvádza - diskusné fórum čitateľov