Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

16. júla 2010

Nicolas Cage si zahrá v pokračovaní Ghost RiderAmerický herec Nicolas Cage si zahrá v pokračovaní filmu Ghost Rider. Vo štvrtok večer to potvrdil v relácii The Late Late Show with Craig Ferguson. Cage tiež povedal, že ...Zdieľať
nicolas cage Nicolas Cage

Foto:
BRATISLAVA 16. júla (WEBNOVINY) - Americký herec Nicolas Cage si zahrá v pokračovaní filmu Ghost Rider. Vo štvrtok večer to potvrdil v relácii The Late Late Show with Craig Ferguson. Cage tiež povedal, že režisérmi snímky Ghost Rider: Spirit of Vengeance bude dvojica Mark Neveldine a Brian Taylor, ktorá do kín priniesla akčné sci-fi Gamer (2009) či Crank: Zastaneš a neprežiješ (2006) a jeho pokračovanie.

Nicolas Cage stvárnil v adaptácii komiksu Ghost Rider z roku 2007 úlohu motocyklového kaskadéra Johnnyho Blazea, ktorý sa stane Ghost Riderom. Film rozpráva príbeh o kaskadérovi, ktorý kedysi uzavrel zmluvu s diablom, aby dokázal ochrániť ľudí, čo sú mu najbližší - svojho otca a svoju detskú lásku Roxanne. Diabol si však prichádza vybrať dlh. Cez deň je tak Johnny aj naďalej špičkovým kaskadérom, no po zotmení sa mení na Ghost Ridera, ktorý má za úlohu loviť rebelujúcich démonov. Aj napriek tomu, že musí plniť diablove rozkazy, rozhodne sa so svojím osudom bojovať a využiť prekliatie a nadobudnutú silu k tomu, aby ochraňoval nevinných. Zástupcovia filmových štúdií Columbia Pictures v júni uviedli, že by chceli snímku začať nakrúcať koncom jesene, no presný termín, ďalšie herecké obsadenie ani dejová línia filmu zatiaľ známe nie sú.

Informáciu zverejnila webová stránka aceshowbiz.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Gibsona podporuje aj manželka, s kt. sa rozvádza
<< predchádzajúci článok
Zvýhodnená cena vstupeniek na Fest Europa 2

Nicolas Cage si zahrá v pokračovaní Ghost Rider - diskusné fórum čitateľov