Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

11. februára 2006

Habera pasoval Cmoríka za víťazaAzda najbúrlivejší aplauz patril počas piatkového vystúpenia v megašou SuperStar Petrovi Cmoríkovi.Zdieľať
Publikum a najmä jeho dievčenskú časť priviedol do "šialenstva" rytmickou rockovou pesničkou Čaba neblázni od skupiny Elán, ktorej bolo v poradí druhé finálové kolo venované.
      Cmoríka už počas semifinálového kola porotca Paľo Habera označil za speváka z inej planéty. V piatok svoj výrok doplnil. "Si ďaleko pred ostatnými. Pre mňa si najlepší spevák, víťaz SuperStar," nešetril chválou Habera, ktorý býva označovaný za najostrejšieho porotcu. Ani ďalší člen hodnotiacej štvorky Julo Viršík sa nedal zahanbiť. "Ty si si sprivatizoval dnešný večer," povedal na adresu Cmoríka a Habera ho doplnil: "Sprivatizoval si si celú súťaž".
      Ako však Cmorík s úsmevom tvrdí, sklony k privatizácii vôbec nemá. "Ja nepatrím medzi privatizérov a obchodného ducha teda nemám. Ale som veľmi rád, že sa môj spev páči ľuďom a aj porote súčasne," povedal pre TASR Cmorík a ako dodal, nadmerná chvála však obsahuje aj druhú stranu mince. "Z jednej strany ma to samozrejme teší, ale na druhej strane mám obavy, aby sa to proti mne neobrátilo. Ide o to, aby si ľudia nezačali myslieť, že som iný, ako ostatní. Lebo ja som taký istý súťažiaci ako moji kolegovia a rovnako potrebujem divácke hlasy," vysvetlil Peter.

(TASR)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 SuperStar2: Kepeňová prežívala rozhodnutie ťažko (13. 2. 2006)
 Cmorík bol z vyradenia Vidu prekvapený (13. 2. 2006)
 SuperStar 2: Desiatku finalistov opustil Richard Vida (11. 2. 2006)
 SuperStar 2: Superstáristi sa v piatok ocitli pod "paľbou" plyšových hračiek (11. 2. 2006)
 SuperStar 2: Štroffekovi i Cmoríkovi padli piesne Elánu do oka (10. 2. 2006)nasledujúci článok >>
V Amsterdame inštalovali značky zakazujúce fajčiť hašiš
<< predchádzajúci článok
Radošinské naivné divadlo úspešne uviedlo Desať prikázaní

Habera pasoval Cmoríka za víťaza - diskusné fórum čitateľov

Cmoro si ozaj dobry12.2. 18:25:02