Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

01. júna 2020

HC Košice sa rozlúčili s výkonným riaditeľom Kochom, dôvodom je snaha minimalizovať náklady klubuHokejový klub HC Košice na základe obojstrannej dohody ukončil k 31. máju 2020 spoluprácu s výkonným riaditeľom klubu Norbertom Kochom. Ukončenie ...Zdieľať
101309839_2807441646045327_8568700544271515648_o 676x380 1.6.2020 - Hokejový klub HC Košice na základe obojstrannej dohody ukončil k 31. máju 2020 spoluprácu s výkonným riaditeľom klubu Norbertom Kochom.


Ukončenie spolupráce je jedným z ďalších ekonomických opatrení, ktoré klub prijal s úmyslom minimalizovať svoje náklady. Kompetencie a činnosť odchádzajúceho výkonného riaditeľa preberú viacerí členovia správnej rady. Informuje o tom klubový portál hckosice.sk.

Prezident HC Košice poďakoval Kochovi


"Noro od začiatku skvele zapadol do nášho tímu a v Košiciach odviedol výbornú prácu. Bol pri zrode nových koncepcií a nápadov, prispel aj k budovaniu dobrých vzťahov so SZĽH aj na pôde Pro-Hokeja. Škoda, že dobre rozbehnutú sezónu prekazila pandémia. Norovi úprimne ďakujem za jeho prínos a prajem mu veľa úspechov v jeho ďalšej kariére," vysvetlil prezident HC Košice Július Lang.

Rozlúčkové slová výkonného riaditeľa


Slová na rozlúčku pridal aj Norbert Koch.

"Chcel by som sa touto cestou poďakovať za možnosť pôsobiť v tak renomovanom klube ako je HC Košice. Bolo mi cťou byť pri zrode novej tváre klubu a určení jeho nového moderného smerovania. Prajem celému klubu, skvelým ľuďom pôsobiacim v ňom a fanúšikom HC Košice, aby nastolená cesta, pri ktorej som mohol byť aj ja, bola čo najrýchlejšie zase o krásnych športových emóciách a radosti z tohto krásneho športu," cituje odchádzajúceho výkonného riaditeľa web košických hokejistov.


Zdroj: Webnoviny.sk - HC Košice sa rozlúčili s výkonným riaditeľom Kochom, dôvodom je snaha minimalizovať náklady klubu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bez divákov a po tréningoch aj bez šatní. Američania avizujú tvrdé opatrenia počas grandslamového US Open
<< predchádzajúci článok
Austrálska televízia sa dopustila prešľapu, prázdneho hľadiska digitálne doplnila podobizeň Hitlera

HC Košice sa rozlúčili s výkonným riaditeľom Kochom, dôvodom je snaha minimalizovať náklady klubu - diskusné fórum čitateľov