Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

31. augusta 2007

Hillary Clinton si zažartovala na účet svojho manželaAmerická prezidentská kandidátka Hillary Rodham Clinton sa musela vzdať myšlienky, že by jej manžel mohol byť zároveň viceprezidentom. Na otázku moderátora Davida Lettermana v jeho šou, či Bill ...Zdieľať

BRATISLAVA 31. augusta (WEBNOVINY) - Americká prezidentská kandidátka Hillary Rodham Clinton sa musela vzdať myšlienky, že by jej manžel mohol byť zároveň viceprezidentom. Na otázku moderátora Davida Lettermana v jeho šou, či Bill Clinton môže byť jej viceprezidentom ak ju zvolia do Bieleho domu, bývalá prvá dáma odpovedala, že nemôže. "Verte mi. Zistil si to," zažartovala. Ako pripomenula, keby ústava nezakazovala kandidovať na prezidenta aj v treťom volebnom období, určite by sa Bill Clinton volieb zúčastnil.

Siedme vystúpenie političky v The Late Show, ktoré na televíznych obrazovkách stanice CBS oslavuje v týchto dňoch 14. výročie, sprevádzala uvoľnená atmosféra. Po prvýkrát vystúpila v šou 14. februára 1994, keď s ňou Lettermanova mama, Dorothy urobila krátky rozhovor zo zimnej olympiády v Nórsku.

SITA/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
MF vyhlásilo súťaž na tvorcu a prevádzkovateľa stránky o eure
<< predchádzajúci článok
Chlapci za týranie mačky dostali štyri mesiace

Hillary Clinton si zažartovala na účet svojho manžela - diskusné fórum čitateľov