06. októbra 2012

Hlavný rozhodca vo Francúzsku vynadal svojmu asistentovi

Hlavného rozhodcu sobotňajšieho zápasu 8. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1 medzi Montpellierom a Évian TG Philippeho Kalta údajne počuli, ako počas polčasovej prestávky karhal ...

futbal lopta PARÍŽ 6. októbra (WEBNOVINY) - Hlavného rozhodcu sobotňajšieho zápasu 8. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1 medzi Montpellierom a Évian TG Philippeho Kalta údajne počuli, ako počas polčasovej prestávky karhal jedného zo svojich asistentov za nesprávne posúdenie ofsajdovej pozície.

"Nevidel si to? Bol meter v ofsajde," povedal Kalt svojmu kolegovi podľa reportéra televízie Canal+.

Výmena názorov sa vraj odohrala v tuneli do útrob Stade de la Mosson počas návratu arbitrov na hraciu plochu.

Sporný gól Souleymana Camaru pomohol Montpellieru k vedeniu 2:1, duel sa však skončil výsledkom 2:3, keď sa hetrikom prezentoval hosťujúci 25-ročný tuniský útočník Saber Khelifa.