Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

23. novembra 2007

Horkýže Slíže a Polemic si navzájom krížia turné!Festival Hodokvas spojil dve azda najznámejšie slovenské skupiny! Samostatné turné kapely Horkýže Slíže sa niekoľkokrát križuje s turné ska úderky – Polemicu.Zdieľať
Obe kapely vzniknutú situáciu aj vďaka Hodokvasu využili po svojom: Na dvoch koncertoch sa stretnú a zahrajú spolu!
Skupina Polemic je aktuálnom turné k albumu DVD Live, ktorý nahrávali práve na Hodokvase v roku 2006. Horkýže Slíže sú na sérii vystúpení po Slovensku s tým istým festivalom. Na nedávnom koncerte v Púchove vystúpil Polemic ako špeciálny hosť a členovia oboch skupín si uvedomili, že spoločno to dokážu roztočiť ešte lepšie a tak vzniklo nevídané spojenie: v Športovej hale v Martine a v Dome kultúry v Žiline sa okrem Slížov predstaví na RnB Hodokvas tour aj Polemic! Tretím do partie na tejto dvojici vystúpení bude stále slávnejšia žilinská kapela HT. Martinský koncert bude plný prekvapení aj vďaka čarovnému dátumu: 6.decembra je predsa Mikuláša! Podrobnosti sú prísne tajné, no návštevníci koncertu sa majú na čo tešiť...
Horkýže Slíže sú na turné od 4. novembra a za ten čas stihli navštíviť 10 miest, celkovo si RnB Hodokvas tour doteraz užilo vyše 10-tisíc fanúšikov. Najbližšie pokračujú Horkýže Slíže vystúpeniami v Nitre, Trenčíne, Pezinku a Trnave. Záverečné finále čaká nitriansku štvoricu začiatkom decembra. V Žiline a v Martine bude ich špeciálnym hosťom spomínaný Polemic a na posledné dva koncerty sa tešia už teraz takmer vypredané haly v Poprade a Ružomberku.
V predaji na zvyšné koncerty zostáva už iba obmedzený počet vstupeniek. Každá vstupenka z RnB Hodokvas tour platí ako zľava na Hodokvas 2008. V ktorejkoľvek predajni Ticketportal získa návštevník po predložení riadne zakúpenej vstupenky z turné zľavu 111,- Sk na permanentku na letný Hodokvas 2008. So vstupenkou z aktuálneho turné tak zaplatí za 2-dňovú permanentku na Hodokvas príjemných 777,- Sk.  Limitovaná akcia platí do 23.decembra, čiže do Vianoc. Cena nezľavnenej permanentky na Hodokvas bude od začiatku predpredaja okrúhlych 888,- Sk.
 
Tvár klipu
Horkýže Slíže, Hodokvas a portál Zoznam.sk štartujú novú súťaž pre všetkých návštevníkov RnB Hodokvas tour. Stačí poslať šialenú fotku na horkyzeslize@zoznam.sk a zabojovať o SMS hlasy. Víťaz sa stane tvárou nového klipu kapely Horkýže slíže!
 
Oficiálny web RnB Hodokvas Tour: www.zoznam.sk/horkyzeslize
 
Predpredaj vstupeniek: www.ticketportal.sk
 
Info: www.horkyzeslize.sk, www.hodokvas.sk, www.myspace.com/horkyzeslizetour
 
RnB Hodokvas Tour pokračuje:
28.november           Nitra, Stará pekáreň

29.november           Trenčín, Piano club
30.november           Pezinok, Kultúrny dom
1.december            Trnava, DK - Baila bar
5.december            Žilina, Dom Odborov
6.december            Martin, Športová hala Podháj
7.december            Poprad, Športová hala Juh
8.december            Ružomberok, Športová hala Koniareň

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 RnB Hodokvas tour si doteraz užilo vyše 5-tisíc ľudí! (13. 11. 2007)nasledujúci článok >>
HT-čko bude ešte temnejšie!
<< predchádzajúci článok
Film Hannah Montana by sa mal nakrúcať v Tennessee