Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

10. januára 2017

Jolieová a Pitt chcú rozvod riešiť v súkromí a chrániť svoje detiNa archívnej snímke z 4. novembra 2015 Angelina Jolieová a jej manžel Brad Pitt.Zdieľať
Na archívnej snímke z 4. novembra 2015 Angelina Jolieová a jej manžel Brad Pitt. Foto: TASR AP
 
Los Angeles 10. januára (TASR) - Jeden z najslávnejších hollywoodskych manželských párov - Angelina Jolieová a Brad Pitt - vydal v noci nadnes prvé spoločné vyhlásenie odvtedy, ako Jolieová podala vlani v septembri žiadosť o rozvod.


Dvojica vo vyhlásení uviedla, že podrobnosti ohľadne rozvodového konania chce v budúcnosti riešiť výhradne v súkromí, aby tak chránila svojich potomkov. Na dosiahnutie toho sa rozhodla využiť služby súkromného sudcu, špecifického inštitútu, ktorý existuje v Kalifornii.

"Obe strany a ich právny zástupca podpísali dohody, ktorých zámerom je ochraňovať ich deti a rodinu, a to zachovaním dôvernosti všetkých súdnych dokumentov a využitím súkromného sudcu, na vykonanie všetkých potrebných právnych rozhodnutí a uľahčenie urýchleného vyriešenia všetkých ostávajúcich problémov," píše sa vo vyhlásení páru.

Obaja rodičia sú podľa vlastných slov odhodlaní riešiť celú záležitosť spoločne, aby tak prispeli k zahojeniu rán a vzájomnému zmiereniu.

Angelina Jolieová a William Bradley "Brad" Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci, v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii, neskôr na francúzskom zámku Miraval.

Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich – 15-ročného Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, 12-ročného Paxa z Vietnamu a 11-ročnú Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolieová vo francúzskom Nice porodila dvojčatá Knoxa a Vivienne.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Magazín Slovensko propaguje aj turistické krásy našej krajiny
<< predchádzajúci článok
Začne vychádzať kórejská verzia časopisu Playboy

Jolieová a Pitt chcú rozvod riešiť v súkromí a chrániť svoje deti - diskusné fórum čitateľov