04. januára 2016

KHL: Sibir bez Meszároša zdolal Čeľabinsk

Hokejisti Neftechimiku Nižnekamsk zvíťazili v pondelňajšom zápase KHL na ľade najhoršieho tímu súťaže Metallurgu Novokuzneck 2:1 po predĺžení a v tabuľke ...

Ilustračné foto Foto: TASR/Pavel Neubauer
Moskva 4. januára (TASR) - Hokejisti Neftechimiku Nižnekamsk zvíťazili v pondelňajšom zápase KHL na ľade najhoršieho tímu súťaže Metallurgu Novokuzneck 2:1 po predĺžení a v tabuľke Východnej konferencie im patrí posledná ôsma postupová priečka. Víťazný gól hostí strelil v prvej minúte predĺženia Michail Žukov. Sibir Novosibirsk po dvoch prehrách zabral tentoraz naplno, zdolal doma Traktor Čeľabinsk 3:1 a vrátil sa na čelo Východnej konferencie. V zostave Sibiru chýbal pre zranenie slovenský obranca Andrej Meszároš.

KHL - pondelok:

Amur Chabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Gól: 35. Lee

Admiral Vladivostok - Salavat Julajev Ufa 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Góly: 31. Alexandrov, 59. Dugin – 5. Černov, 6. Engqvist, 14. Grigorenko, 44. Arzamascev

Metallurg Novokuzneck - Neftechimik Nižnekamsk 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Góly: 24. Jerdakov – 44. Polygalov, 61. Žukov

Sibir Novosibirsk - Traktor Čeľabinsk 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Góly: 21. Kopejkin, 45. Šumakov, 49. Žafjarov – 36. Jakuceňa