Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

22. marca 2019

Klimatizácia a detská izbaNeviete či patrí moderná klimatizácia do detskej izby? V tomto článku vám to prezradíme.Zdieľať
Klimatizácia a detská izba

Výhody klimatizácie v detskej izbe: Stála teplota a čistejší vzduch. Stabilná teplota po celý rok je veľkou výhodou. Malým deťom, rovnako ako nám dospelým, nerobí dobre veľké teplo, ale zároveň ani prudké výkyvy teplôt. Letné horúčavy môžu u detí spôsobiť malátnosť, bolesť hlavy, podráždenosť alebo dokonca žalúdočné nevoľnosti. Klimatizácia, ktorá má vhodne nastavenú teplotu môže týmto zdravotným ťažkostiam zabrániť. Dennáú teplotu udržujte v detskej izbičke v rozmedzí 22 až 23 stupňov Celzia. Na noc môžete 2 - 4 stupne ubrať v závislosti na ročnom období.

Lepší spánok

Moderná klimatizácia Daikin nie sú hlučné, ale vytvára tzv. Biely šum. Tento monotónny zvuk pôsobí ukľudňujúcim dojmom a vaše dieťa tak uvedie do príjemného a pokojného spánku. Pripomína zvuky, ktoré počuje bábätko ešte v matkinom brušku - kolujúca krv vo vnútri placenty, tlkot srdca, matkin hlas. Vďaka bielemu šumu vaše dieťatko rýchlo zaspí a počas noci sa zbytočne neprebúdza.

Bez alergií a vírusov

Všetok prach, peľ a ďalšie nečistoty, ktoré nahrávajú vzniku alergií a astmy, zachytí výkonný filter. Späť do miestnosti pošle čistý a zdravý vzduch. Veľmi obľúbené sú nástenné klimatizácie s iónovou technológiou, ktoré miestnosť zaplavia osviežujúcimi čiastočkami kyslíka. Zabíja tiež chrípkové vírusy a baktérie.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenský film Pura Vida bude súťažiť na Festivale v Cannes
<< predchádzajúci článok
Britský princ Louis oslavuje 1. narodeniny, palác zverejnil nové fotky

Klimatizácia a detská izba - diskusné fórum čitateľov