19. januára 2012

Marián Hossa a Tomáš Kopecký si pripísali body za gól

V stredajších štyroch stretnutiach zámorskej NHL si zlepšili štatistiky traja slovenskí hokejisti. Marián Hossa v 26. min poslal Chicago do vedenia 3:2 proti Buffalu, a pretože domáci napokon ...

hossa NEW YORK 19. januára (WEBNOVINY) - V stredajších štyroch stretnutiach zámorskej NHL si zlepšili štatistiky traja slovenskí hokejisti. Marián Hossa v 26. min poslal Chicago do vedenia 3:2 proti Buffalu, a pretože domáci napokon triumfovali 6:2, išlo o presný zásah s prívlastkom víťazný.

Florida viedla zásluhou gólu Tomáša Kopeckého zo 41. min na ľade Colorada sľubne 3:1, ale napokon prehrala 3:4 po predĺžení.

Ľubomír Višňovský prispel asistenciami na prvé dva góly Anaheimu k domácemu úspechu 6:2 proti Phoenixu. Hossa má v tomto súťažnom ročníku profiligy bilanciu 18+31, Kopecký 6+13 a Višňovský 4+11.

Výsledky stredajších stretnutí zámorskej hokejovej NHL:

Chicago - Buffalo 6:2 (2:1, 2:1, 2:0) - Marián Hossa (Chicago) 1+0

Montreal - Washington 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Colorado - Florida 4:3 po predĺžení (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0) - Tomáš Kopecký (Florida) 1+0
Anaheim - Phoenix 6:2 (2:1, 2:1, 2:0) - Ľubomír Višňovský (Anaheim) 0+2