Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. apríla 2021

Matovič nahradí Hegera pri zastupovaní Slovenska na pôde zahraničných inštitúcií, odklepla vládaVýmena na poste ministra financií povedie k ďalším rošádam v zastúpení Slovenska v medzinárodných finančných inštitúciách. Exministra financiíZdieľať
bsc02788 676x451 14.4.2021  - Výmena na poste ministra financií povedie k ďalším rošádam v zastúpení Slovenska v medzinárodných finančných inštitúciách. Exministra financií Eduarda Hegera nahradí pri zastupovaní nový minister financií Igor Matovič. Návrh na tieto zmeny v stredu odsúhlasil vládny kabinet.


Igor Matovič tak bude po novom zastupovať Slovensko v rade guvernérov Európskej banky pre obnovu a rozvoj, Európskej investičnej banky, Svetovej banky a Medzinárodnej investičnej banky. Novým ministrom financií sa stal 1. apríla 2021.


Zdroj: Webnoviny.sk - Matovič nahradí Hegera pri zastupovaní Slovenska na pôde zahraničných inštitúcií, odklepla vláda © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Remišová: Maďari by nemali určovať, ktorý z diplomatov sa smie či nesmie zúčastniť na stretnutí
<< predchádzajúci článok
SaS sa snaží dosiahnuť zníženie daní a odvodov, Krajniak si to aktuálne nevie predstaviť

Matovič nahradí Hegera pri zastupovaní Slovenska na pôde zahraničných inštitúcií, odklepla vláda - diskusné fórum čitateľov