|  | 
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|  | ||||||
|  Piatok  31.10.2025 | Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky | 
|  | ||||||
|  Meniny má Aurélia | Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino | 
|  Úvodná strana |  Včera  Archív správ  Nastavenia |  |  Kontakt |  Inzercia | 
|  | 
03. februára 2017
Muž ukradol z drogérie dve voňavky v hodnote skoro 100 eur
Breznianski policajti pátrajú po totožnosti muža (na snímke), ktorý ešte v pondelok 16. januára 2017 o 14.25 hodine kradol v drogérii na ulici ČSA v Brezne.
Zdieľať
 Breznianski policajti pátrajú po totožnosti muža (na snímke), ktorý ešte v pondelok 16. januára 2017 o 14.25 hodine kradol v drogérii na ulici ČSA v Brezne. Foto: TASR - KR PZ v Banskej Bystrici
Breznianski policajti pátrajú po totožnosti muža (na snímke), ktorý ešte v pondelok 16. januára 2017 o 14.25 hodine kradol v drogérii na ulici ČSA v Brezne. Foto: TASR - KR PZ v Banskej Bystrici"Nie je vylúčené, že podozrivá osoba vykonala obdobný skutok aj na iných miestach, preto žiadame občanov o spoluprácu pri stotožnení tejto osoby," dodala hovorkyňa s tým, že akékoľvek informácie k totožnosti podozrivej osoby môžu občania oznámiť na telefónne číslo 158.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR


 Regióny
 Regióny


 Mobilná verzia
 Mobilná verzia 
  
 


