Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

09. mája 2020

Na Covid-19 zomrel aj iluzionista Roy Horn, ktorého preslávili vystúpenia s tigramiVo veku 75 rokov zomrel v Spojených štátoch iluzionista a krotiteľ šeliem Roy Horn zo slávneho nemeckého dua Siegfried & Roy. Naposledy vydýchol v piatok v Las Vegas. Podľahol novému koronavírusu, informoval ...Zdieľať
obit_roy_horn_23031 62378f3bf67543ab8bf7e064f0980828 676x450 9.5.2020 (Webnoviny.sk) - Vo veku 75 rokov zomrel v Spojených štátoch iluzionista a krotiteľ šeliem Roy Horn zo slávneho nemeckého dua Siegfried & Roy. Naposledy vydýchol v piatok v Las Vegas. Podľahol novému koronavírusu, informoval jeho hovorca Dave Kirvin.


Horn, ktorý pochádzal z Dolného Saska, a jeho partner Siegfried Fischbacher sa stali svetoznámi pre ich vystúpenia s bielymi tigrami a levmi.

Ich dlhoročná úspešná kariéra sa skončila v roku 2003, keď jeden z tigrov Horna počas predstavenia ťažko zranil. Z ťažkej straty krvi, mŕtvic a operácie mozgu po tejto nešťastnej udalosti sa Horn už nikdy úplne nezotavil.Zdroj: Webnoviny.sk - Na Covid-19 zomrel aj iluzionista Roy Horn, ktorého preslávili vystúpenia s tigrami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odborníci odporúčajú časté čistenie telefónov, koronavírus prežije na povrchu niekoľko dní
<< predchádzajúci článok
Na Dunajec sa opäť vrátili plte, turisti si môžu požičať aj raft

Na Covid-19 zomrel aj iluzionista Roy Horn, ktorého preslávili vystúpenia s tigrami - diskusné fórum čitateľov