Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

09. mája 2020

Vdova po tragicky zosnulom Kobem Bryantovi žaluje úrad šerifa LA, polícia zverejnila fotky z miesta nehodyVdova po tragicky zosnulom basketbalistovi Kobem Bryantovi podala žalobu na úrad šerifa v Los Angeles za to, že zverejnil fotografií z miesta nehody vrtuľníka, pri ktorej v januári 2020 zahynul manžel Vanessy ...Zdieľať
kobe_bryant_baby 935f1dc057194b598042198b1f90a099 676x437 9.5.2020  - Vdova po tragicky zosnulom basketbalistovi Kobem Bryantovi podala žalobu na úrad šerifa v Los Angeles za to, že zverejnil fotografií z miesta nehody vrtuľníka, pri ktorej v januári 2020 zahynul manžel Vanessy Bryantovej aj ich dcéra Gianna.


Vanessa Bryantová žiada odškodnenie za citovú a psychickú ujmu. Už skôr zažalovala aj majiteľa havarovaného stroja, ktorého spoločnosti vyčítala nedbalosť a nezodpovednosť.

Policajti si fotili miesto nehody


Spomenuté fotografie súkromnými mobilnými telefónmi urobili policajti, ktorí na miesto nehody dorazili ako prví. A potom ich zdieľali na sociálnych sieťach.

"Najmenej osem osôb z úradu na mieste zhotovovali zábery mŕtvych detí, rodičov a trénerov. Ako oddelenie neskôr priznalo, na zhotovovanie snímkov nemali s ohľadom na vyšetrovanie žiadny dôvod," uvádza sa v žalobe, referuje o tom magazín People.

Haváriu neprežila ani jedna osoba


Haváriu vrtuľníka 26. januára 2020 neprežila ani jedna z deviatich osôb na palube vrátane jedného z najlepších basketbalistov histórie Kobeho Bryanta a jeho dcéry Gianny.

Stroj v hustej oblačnosti narazil do svahu kopca neďaleko LA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vdova po tragicky zosnulom Kobem Bryantovi žaluje úrad šerifa LA, polícia zverejnila fotky z miesta nehody © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odlesňovanie v Amazónii sa výrazne zrýchlilo, podľa ochranárov za to môže politika prezidenta Bolsonara
<< predchádzajúci článok
Vedci počas výskumu zistili, že pri výstavbe na Mesiaci by mohol byť užitočnou prísadou ľudský moč

Vdova po tragicky zosnulom Kobem Bryantovi žaluje úrad šerifa LA, polícia zverejnila fotky z miesta nehody - diskusné fórum čitateľov