Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

09. apríla 2024

Na letecké výcvikové stredisko v ruskej Voronežskej oblasti zaútočili Ukrajinci dronmiLetecké výcvikové stredisko v meste Borisoglebsk v ruskej Voronežskej oblasti v noci na utorok zasiahli dva drony. Podľa zdrojov webu Ukrajinská pravda išlo o operáciu, ktorú vykonalo ukrajinské obranné ...Zdieľať
russia_ukraine_war_28654 676x451 9.4.2024 (SITA.sk) - Letecké výcvikové stredisko v meste Borisoglebsk v ruskej Voronežskej oblasti v noci na utorok zasiahli dva drony. Podľa zdrojov webu Ukrajinská pravda išlo o operáciu, ktorú vykonalo ukrajinské obranné spravodajstvo.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Ruské telegramové kanály zverejnili videozáznamy z útoku a informovali, že dva drony zasiahli Letecké výcvikové stredisko V.P. Čkalova. Kanál Baza uviedol, že prvý dron narazil do fasády budovy na úrovni štvrtého poschodia v utorok zhruba o tretej ráno.

O hodinu neskôr to isté miesto zasiahol druhý dron. Kanál Astra napísal, že obidva drony explodovali. Nijaké obete však nehlásili.Zdroj: SITA.sk - Na letecké výcvikové stredisko v ruskej Voronežskej oblasti zaútočili Ukrajinci dronmi © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nikam neodchádzame a neustúpime! Demokrati organizujú zhromaždenie, Ficov a Pellegrinimu chcú vyslať odkaz
<< predchádzajúci článok
Prihláste aj vašu školu do súťaže o Kaufland Krúžky varenia