Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. júna 2021

Na NAKA zasahuje inšpekcia ministerstva vnútra, údajne zaistili aj spis týkajúci sa PčolinskéhoNa Národnú kriminálnu agentúru (NAKA) prišli pracovníci inšpekcie ministerstva vnútra a zaistili niekoľko živých ...Zdieľať
img_4863 676x451 10.6.2021 - Na Národnú kriminálnu agentúru (NAKA) prišli pracovníci inšpekcie ministerstva vnútra a zaistili niekoľko živých vyšetrovacích spisov, ktoré vyšetruje špeciálny tím Očistec. Informáciu priniesol Denník N.


Inšpekcia má vyšetrovať podozrenia Slovenskej informačnej služby (SIS), podľa ktorých sa v prípadoch manipulovalo s výpoveďami.

„Obráťte sa, prosím, so svojimi otázkami na Úrad inšpekčnej služby a krajskú prokuratúru, ktoré procesne danú vec zastrešujú,“ vyhlásilo policajné prezídium pre spomínaný denník.

Podľa informácií portálu mala inšpekcia zaistiť aj vyšetrovací spis týkajúci sa exriaditeľa SIS Vladimíra Pčolinského.Zdroj: Webnoviny.sk - Na NAKA zasahuje inšpekcia ministerstva vnútra, údajne zaistili aj spis týkajúci sa Pčolinského © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Elektronické služby Sociálnej poisťovne sú žiadané, e-formuláre o dávky vyplnili už státisíce Slovákov
<< predchádzajúci článok
Najvyšší súd rozhodol, že Kajetán Kičura bude vo väzbe do 21. októbra

Na NAKA zasahuje inšpekcia ministerstva vnútra, údajne zaistili aj spis týkajúci sa Pčolinského - diskusné fórum čitateľov