Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

20. januára 2019

Na veľtrhu ITF Slovakiatour sa predstaví horná Nitra hudbou i jedlomNa archívnej snímke prezentácia gastronómie na tradičnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v Bratislave 29. januára 2016.Zdieľať
Na archívnej snímke prezentácia gastronómie na tradičnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v Bratislave 29. januára 2016. Foto: TASR - Štefan Puškáš
 
Prievidza 20. januára (TASR)- Na 25. ročníku veľtrhu ITF Slovakiatour, ktorý bude hostiť výstavisko v Bratislave od 24. do 27. januára, sa predstaví i región hornej Nitry. Prezentovať sa bude okrem iného hudbou i regionálnymi špecialitami, informoval hovorca mesta Prievidza Michal Ďureje.


Hornú Nitru bude na veľtrhu prezentovať Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Horná Nitra – Bojnice (OOCR RHNB). Svoju expozíciu bude mať opäť v stánku Krajskej organizácie cestovného ruchu Trenčín región spolu s ďalšími okresnými organizáciami, ktoré pôsobia na území Trenčianskeho kraja. "Súčasťou ponuky propagačných a informačných materiálov OOCR RHNB budú aj materiály mesta Prievidza ako člena OOCR, ktorými sa v uplynulom období mesto prezentovalo. Ide predovšetkým o propagačný materiál mesta Prievidza a okolie, mapu mesta Prievidza a regiónu hornej Nitry, publikácie Prievidza z neba a Čarovná horná Nitra či súpravu nástenných a vreckových kalendárov mesta," priblížil Ďureje.

Súčasťou ponuky výstavného priestoru OOCR RHNB podľa neho budú aj ochutnávky výrobkov regionálnych výrobcov a producentov a pestrá skladba kultúrnych vystúpení kolektívov a jednotlivcov pôsobiacich v regióne hornej Nitry.

Veľtrh ITF Slovakiatour každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Naši potravinári sa zhodujú, zúčastňujme sa medzinárodných podujatí
<< predchádzajúci článok
Erik Tomáš: Hlasovanie o dôchodkovom strope už nemá zmysel odkladať

Na veľtrhu ITF Slovakiatour sa predstaví horná Nitra hudbou i jedlom - diskusné fórum čitateľov