Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. decembra 2010

Nahnevaní pasažieri zbili zamestnancov na moskovskom letiskuPasažieri nahnevaní z obrovského počtu meškajúcich letov na moskovskom letisku Šeremetevo zaútočili na zamestnancov leteckej spoločnosti Aeroflot. V utorok o tom s odvolaním sa ...Zdieľať
letisko Ilustračné foto SITA, APMOSKVA 28. decembra (WEBNOVINY) - Pasažieri nahnevaní z obrovského počtu meškajúcich letov na moskovskom letisku Šeremetevo zaútočili na zamestnancov leteckej spoločnosti Aeroflot. V utorok o tom s odvolaním sa na zdroje z prostredia aeroliniek informovala tlačová agentúra RIA Novosti. "Niektorí zamestnanci, ktorí vyjednávali s pasažiermi, boli zbití," uviedol zdroj z Aeroflotu s tým, že medzi zbitými zamestnancami sú aj ženy.

Tisícky pasažierov uviazli v uplynulých dňoch v termináloch Šeremeteva aj na ďalšom moskovskom letisku Domodedovo. Príčinou bola mrazivá búrka, ktorá cez víkend zasiahla celé centrálne Rusko. Samotný Aeroflot zrušil preto desiatky letov, pričom pasažieri mali podľa vlastných slov nedostatok informácií o celej neprehľadnej situácii. Postup aeroliniek kritizoval aj ruský minister dopravy Igor Levitin, ktorý vyhlásil, že má viacero "otázok" pre manažment spoločnosti.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lukašenko vymenoval nového premiéra
<< predchádzajúci článok
FREŠO: Na systéme dopravy chceme spolupracovať s mestom