14. novembra 2010

Nemecký pohár: Kanada - Slovensko 2:1 priebežne

Slovenská hokejová reprezentácia hrá po I. tretine nedeľňajšieho duelu s Kanadou na Nemeckom pohári 2010 v Mníchove nerozhodne 1:1. Zverenci trénera Glena Hanlona ...

bez nazvu Ilustračné foto SITA/Ľudovít VaniherMNÍCHOV 14. novembra (WEBNOVINY) - Slovenská hokejová reprezentácia hrá po I. tretine nedeľňajšieho duelu s Kanadou na Nemeckom pohári 2010 v Mníchove nerozhodne 1:1. Zverenci trénera Glena Hanlona prehrávali od 5. min po góle Gorena, vyrovnanie zariadil v 14. min v presilovej hre Rudolf Huna. Ani jeden z týchto súperov už nemôže celý turnaj vyhrať.