26. novembra 2018

NHL: Tampa Bay vyhrala s New Jersey, Arizona prehrala s Calgary

Center Los Angeles Kings Michael Amadio, vľavo, strieľa popri hráčovi Edmonton Oilers Kyle Brodziakovi, vpravo, počas druhej tretiny zápasu NHL v Los Angeles. Foto: TASR/AP
Washington 26. novembra (TASR) - Hokejisti Tampy Bay triumfovali v noci na pondelok v domácom zápase NHL nad New Jersey 5:2. Brayden Point prispel k víťazstvu dvoma gólmi a asistenciou. Slovenský obranca Erik Černák odohral v drese Lightning presne 17 minút s plusovým bodom a strelou na bránku.

Arizona Coyotes v zostave so slovenským útočníkom Richardom Pánikom podľahla na vlastnom ľade Calgary 1:6. Dva góly vo farbách Flames si pripísali Noah Hanifin aj Mark Jankowski.