Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

09. februára 2024

Nórska vláda plánuje poslať Ukrajine ďalšie systémy protivzdušnej obrany NASAMSNórska vláda navrhla parlamentu objednanie ďalších odpaľovacích zariadení a centier riadenia paľby pre systémy protivzdušnej obrany NASAMS, ktoré by sa mali poslať na Ukrajinu. Informuje o tom spravodajský web ...Zdieľať
f u8dr4xkaa9dls 676x442 9.2.2024 (SITA.sk) - Nórska vláda navrhla parlamentu objednanie ďalších odpaľovacích zariadení a centier riadenia paľby pre systémy protivzdušnej obrany NASAMS, ktoré by sa mali poslať na Ukrajinu. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje správu nórskej vlády.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine„Vláda navrhuje nórskemu parlamentu objednať ďalších desať odpaľovacích jednotiek a štyri centrá riadenia paľby pre systémy protivzdušnej obrany NASAMS od spoločnosti Kongsberg Defence and Aerospace,“ konštatuje vyhlásenie nórskej vlády.Zdroj: SITA.sk - Nórska vláda plánuje poslať Ukrajine ďalšie systémy protivzdušnej obrany NASAMS © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Počet kandidátov na prezidenta klesol na desať, Švec nesplnil zákonom stanovené náležitosti
<< predchádzajúci článok
Nehnuteľnosti sú stále atraktívnou investíciou aj pre developerov. Očakáva sa, že 2024 bude akvizičným rokom