Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

04. júla 2007

Nový program investičného poistenia - GLOBAL INVESTSpoločnosť AMSLICO AIG Life - najväčšia poisťovňa zameraná výhradne na životné poistenie od začiatku mája rozšírila svoje produktové portfólio o nový program investičného poistenia - GLOBAL ...Zdieľať

BRATISLAVA 4. júla (WN/PR) - Spoločnosť AMSLICO AIG Life - najväčšia poisťovňa zameraná výhradne na životné poistenie od začiatku mája rozšírila svoje produktové portfólio o nový program investičného poistenia - GLOBAL INVEST.

Tento moderný produkt je určený pre jednotlivcov, ktorí si uvedomujú istotu životného poistenia a zároveň hľadajú možnosť vyššieho zhodnotenia vložených prostriedkov. Ak klient uvažuje o životnom poistení, ktoré mu má zabezpečiť kvalitnú poistnú ochranu a zároveň prístup k investovaniu do fondov spoločnosti AIG Global Investment Group - 5. najväčšej správcovskej spoločnosti na svete s 30 ročnými skúsenosťami, potom GLOBAL INVEST je pre neho tým správnym riešením.

Výnimočnosť produktu spočíva v spôsobe kombinovania životného poistenia a investovania podľa potreby klienta. Klient sám rozhoduje o tom, kam
investuje, sám si zvolí mieru rizika a výšku poistnej ochrany. Ďalšou prednosťou produktu je jeho veľká flexibilita. GLOBAL INVEST je navrhnutý
tak, aby sa v maximálnej možnej miere prispôsobil aktuálnym potrebám klienta. Umožňuje meniť rozsah poistenia počas poistnej doby nasledovne:
zvyšovať alebo znižovať poistnú sumu, zvyšovať alebo znižovať poistné, meniť rozsah poistnej ochrany pripoistením alebo odpoistením voliteľných rizík, meniť investičnú stratégiu a napokon uviesť poistenie do splateného stavu.

Klient má už po desiatom roku bezpoplatkový prístup k nasporeným prostriedkom. Okrem toho s produktom GLOBAL INVEST môže získať bonus až do výšky 5 % zaplateného poistného počas celej doby trvania poistenia.

AMSLICO AIG Life poisťovňa a.s. je dcérska spoločnosť americkej životnej poisťovne American Life Insurance Company (ALICO), ktorá je členom medzinárodnej finančnej skupiny American International Group (AIG). Poisťovňa si, napriek rastúcej konkurencii aj v minulom roku udržala dôveru svojich približne 302 000 klientov, pričom dlhodobo vykazuje jednu z najvyšších mier pretrvávania poistných zmlúv (perzistencia) na slovenskom trhu, keď ku koncu minulého roka miera perzistencie bola takmer 90%.

AMSLICO AIG Life naďalej rozširuje portfólio verných zákazníkov. Jedným z kritérií, mimo ponuky stále nových moderných produktov, ktorými reaguje na požiadavky trhu, je aj profesionálna komunikácia a ponúkaný komplexný servis starostlivosti o zákazníka.

AMSLICO AIG Life


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bez pitnej vody zostalo v Číne 200-tisíc ľudí
<< predchádzajúci článok
Operátori prejavili záujem o rozšírené pásmo 3,5 GHz