Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. decembra 2021

Obvineného Petrova v kauze Vata prepustili po výsluchu zo zadržania, stíhaný je i naďalejObvineného Petra Petrova v kauze Vata vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby po výsluchu prepustil zo zadržania. Ako ďalej informovala televízia Joj na svojom portáliZdieľať
119609378_3720158101347718_3363807654084898269_o 676x537 4.12.2021 (Webnoviny.sk) - Obvineného Petra Petrova v kauze Vata vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby po výsluchu prepustil zo zadržania. Ako ďalej informovala televízia Joj na svojom portáli noviny.sk, výsluch obvineného svedka Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) trval takmer do 22:00.


Úrad inšpekčnej služby vedie voči Petrovovi stíhanie pre prípad sporných svedeckých výpovedí svedkov NAKA a tímu Očistec.

Televízia Joj má informácie, že Petrova vyšetrovateľ inšpekcie po výsluchu prepustili bez vznesenia obvinenia. Vypovedať mal k vyšetrovaniu trestnej veci krátenia poistného z roku 2016, ku ktorému sa už skôr priznal. Obvinený je naďalej stíhaný v kauze Vata pre umelé zvyšovanie cien pri verejných obstarávaniach hasičskej techniky, uniforiem, vybavenia hasičských áut a iných nákupoch pre ministerstvo vnútra a ústredie práce.

Petrov bol najprv v piatok 3. decembra prepustený a následne zadržaný Úradom inšpekčnej služby. Po augustovom zadržaní vyšetrovateľmi NAKA strávil vo väzení takmer štyri mesiace.


Zdroj: Webnoviny.sk - Obvineného Petrova v kauze Vata prepustili po výsluchu zo zadržania, stíhaný je i naďalej © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zamestnanci v cestovnom ruchu sú v neistote, banky podnikateľom už nevládzu vychádzať v ústrety
<< predchádzajúci článok
Komunikácia s finančnou správou bude opäť jednoduchšia, žltým lístkom odzvonilo

Obvineného Petrova v kauze Vata prepustili po výsluchu zo zadržania, stíhaný je i naďalej - diskusné fórum čitateľov