Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    Big Brother

29. septembra 2005

Ostrieľaná učiteľka sexu sa červenala!Mikla sa odhalil pred ZuzkouZdieľať
Bolo to v scenári alebo Robo Mikla opäť zabodoval, keď priviedol Zuzanu Belohorcovú pred kamerami do rozpakov? Finalista Super-Star, známy skôr škandálmi okolo svojej osoby ako spevom, opäť nemal problém odhaliť svoje prirodzenie. Tentoraz  naživo v Late Night show súboja Big Brother! Len aby presvedčil seximoderátorku, že na tom chúlostivom mieste už nemá piercing. Zuzana mu to dovolila, veď je to vraj reality šou! Ostrieľanej učiteľke sexu však pri inkriminovanom pohľade očerveneli nielen líčka, ale aj uši...

Učiteľka sexu sa pri tejto Robovej akcii červenala.

Rebelantský šoumen Robo Mikla dal zabrať aj takej seximoderátorke, ako je Zuzana Belohorcová! V utorkovej Late Night show sa jej priamo pred kamerami bez ostychu odhalil, aby ukázal, že na svojom prirodzení už nemá piercing. A učiteľka sexu v živom prenose Big Brother sama priznala, že sa v rozpakoch začervenala!
Finalista SuperStar - známy skôr škandálmi okolo svojej osoby než spevom - sa jednoducho ponúkol, že Zuzane ukáže, kde mal a kde už nemá slávny piercing. „Dobre, však sme v reality šou!“ súhlasila. Robo sa slušne otočil chrbtom ku kamere a tvárou k moderátorke a ochotne sa jej ukázal... Zuzka sa pozrela, potom uhla pohľadom nabok, zase sa pozrela a konštatovala: „Už tam nič nemáš...“ Sekunda ticha a vzápätí sa speváka spýtala: „Nie je vidieť, ako sa červenám...?“
Nás zaujímalo, či to bolo podľa scenára.
„Robo je akčný, je veľký rebel a nemá problém urobiť zábavu. Podobné veci sa mi  často stávali bežne pri nakrúcaní Láskania. Robo ma trochu prekvapil, ale, pravdupovediac, aj som to od neho čakala,“ komentuje Zuzka nočný zážitok.
Moderátorka, v ten večer perfektne oblečená a upravená, s mladým rebelom, ktorý predvádzal svoje potetované telo, viditeľne flirtovala. Žeby medzi nimi preskočila iskra? „Robo je pohodový chalan, fešák, ale pre mňa trošku primladý!“ zahnala sexica takúto myšlienku so smiechom.

Foto TV Markíza
Mária Bartošová


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Palko
<< predchádzajúci článok
Kohn 28.9.2005

Ostrieľaná učiteľka sexu sa červenala! - diskusné fórum čitateľov

mikla29.9. 15:54:24
Mikla ?30.9. 10:53:57
Cvikla2.10. 11:38:51
Ste pokrytci !3.10. 13:48:39
mikla je chuj4.10. 16:21:12