Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

03. januára 2018

Otec Amy Winehouse verí, že ho navštevuje duch jeho dcéryMitcha Winehousea, otca zosnulej anglickej speváčky Amy Winehouse, vraj navštevuje jej duch. Vyjadril sa tak v rozhovore pre britský denník The Sun, v ktorom uviedol, že ho dcéra "neprestajne ...Zdieľať
britain_amy_winehouse 52f2eef99012467c90463941aec6479b 676x424 BRATISLAVA 3. januára  - Mitcha Winehousea, otca zosnulej anglickej speváčky Amy Winehouse, vraj navštevuje jej duch. Vyjadril sa tak v rozhovore pre britský denník The Sun, v ktorom uviedol, že ho dcéra "neprestajne duchovne" sprevádza.


Niekedy sa mu podľa jeho slov dejú zvláštne veci. Ako uviedol, v ich dome v Kente napríklad jej duch sedáva na jeho posteli. "Jej duch príde a sadne si na koniec mojej postele. Len tam tak sedí a vyzerá ako ona, s tou jej krásnou tvárou, a pozerá sa na mňa. Opýtam sa jej, či je v poriadku, pretože som nervózny, keď tam je. Ale je svojím spôsobom upokojujúce, že je pri mne," uviedol.

Winehouse verí, že ho s manželkou Amy prišla raz navštíviť aj v podobe vtáka, ktorého mala vytetovaného na ruke. "Týždeň po jej smrti som bol v dome mojej sestry, počuli sme buchnutie a do skla narazil drozd, ktorý vyzeral rovnako ako ten na Amynom tetovaní. Prišli sme k nemu, zdvihli ho a položili na bidlo. Stalo sa to v noci, keď vtáky nelietajú, a on sa vrátil a sadol si mi na nohu. Keď sme ho znova vrátili, prišiel, sadol si medzi nás a spieval. Teraz všade vidím drozdy. Vy si pomyslíte, že je to len vták, ale ja viem, že je to ona," povedal a dodal, že je "veľa vecí, ktoré sa mu stávajú a nevie ich vysvetliť".

 

 

Amy Winehouse *


* vydala počas života dva albumy - Frank (2003) a Back to Black (2006), posmrtne vyšla aj jej tretia nahrávka Lioness: Hidden Treasures (2011). Držiteľka šiestich cien Grammy a troch Ivor Novello Awards sa však od roku 2007 pravidelne objavovala v bulvárnych médiách v súvislosti so závislosťou od drog a alkoholu, zdravotnými a psychickými problémami. Zomrela v roku 2011.

Informácie pochádzajú z webstránky www.thesun.co.uk a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Otec Amy Winehouse verí, že ho navštevuje duch jeho dcéry © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mrazivé počasie zmenilo Niagarské vodopády na ľadovú krajinu zázrakov
<< predchádzajúci článok
Väzni vo Francúzsku budú mať telefónne pevné linky v celách

Otec Amy Winehouse verí, že ho navštevuje duch jeho dcéry - diskusné fórum čitateľov