Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

30. novembra 2010

Páči sa vám Giulietta? Zabavte sa s ňouNa vyspelé webové konfigurátory sme zvyknutí a dalo by sa povedať, že konfigurátor je súčasťou každej dobrej internetovej stránky automobilky. Dnes už sú celkom bežné aj ...Zdieľať
alfa romeo giulietta Foto: Alfa Romeo

BRATISLAVA 30. novembra (WEBNOVINY) - Na vyspelé webové konfigurátory sme zvyknutí a dalo by sa povedať, že konfigurátor je súčasťou každej dobrej internetovej stránky automobilky. Dnes už sú celkom bežné aj 3D konfigurátory, no na stránke www.alfagiulietta.sk s konfigurátorom iba začínate.

Na tejto stránke sa zábavnou formou dozviete o tejto talianskej kráske všetko, čo by ste vedieť chceli. Aj inovatívne technológie, ktorými je Giulietta doslova nabitá, tu nájdete zrozumiteľne predstavené a vysvetlené. Ako inak pochopiť, čo sa skrýva pod Giuliettiným DNA, než kliknúť na sekciu bezpečnosť a tento jej „mozog“ preskúmať aj vďaka špeciálne pripravenému videu? Pokrokové stránky novej generácie podfarbené pútavou hudbou, na ktorých sa určite nebudete nudiť, sú plné videí a spotov.


Okrem toho je možné na tejto stránke sťahovať fotografie a je tu aj odkaz na youtube, kde je tiež niekoľko videí, napríklad z testovacích jázd na okruhu, či v polárnych podmienkach.
 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Utorok opäť plný seriálov
<< predchádzajúci článok
Pozvánka na fínsku výstavu OHEŇ a ĽAD