Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. apríla 2021

Podnikateľ Katrinec vypovedá na NAKA v prípade Očistec či k Ficovi, prehovoriť chce aj o KováčikoviNárodná kriminálna agentúra (NAKA) vypočúva podnikateľa Ivana ...Zdieľať
94258914_3276195402410659_8891390538255695872_o 676x320 15.4.2021 (Webnoviny.sk) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) vypočúva podnikateľa Ivana Katrinca v prípade Očistec aj k Robertovi Ficovi a Zlatému Kľúčiku. Informovala o tom televízia Joj na svojom spravodajskom webe Noviny.sk. Podnikateľ údajne v roku 2015 chodil po rôznych miestach a tvrdil, že má v rukách kompromitujúcu nahrávku predsedu strany Smer - Sociálna demokracia (Smer-SD) Roberta Fica z hotelovej izby nitrianskeho hotela Zlatý Kľúčik.


„Keďže sa o politické dianie v Smer-SD intenzívne zaujíma vplyvná nitrianska rodina podnikateľa Norberta Bödöra, mala snahu eliminovať hrozbu škandalizácie Fica. Norbert Bödör preto údajne rozbehol sledovanie Katrinca cez kriminalistov Finančnej správy, príslušníkov polície aj Slovenskej informačnej služby. O tom, ako sledovanie Katrinca na pokyn Norberta Bödöra prebiehalo, na polícii vypovedá kajúcnik Ľudovít Makó a ďalší svedok vyšetrovateľov Bernard Slobodník,“ informovala televízia Joj.

Pred výsluchom na NAKA vo štvrtok Ivan Katrinec pre televíziu Joj neuviedol, k čomu konkrétne ide vypovedať. Povedal len, že „je to k prípadu Očistec a niečo ohľadom Zlatého Kľúčika“. „To s nahrávkou je úplná blbosť. Idem prvýkrát vypovedať v Očistci a dúfam, že budem môcť povedať, čo chcem aj k osobe už bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika. K eurofondom, na ktorých som robil. Ale počkajte na koniec výsluchu,“ povedal.


Zdroj: Webnoviny.sk - Podnikateľ Katrinec vypovedá na NAKA v prípade Očistec či k Ficovi, prehovoriť chce aj o Kováčikovi © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jasná hlási dostatok snehu, je pripravená na prvých aj posledných lyžiarov sezóny
<< predchádzajúci článok
Najvyšší súd potvrdil trest kandidátovi kotlebovcov, za pozdrav „Na stráž“ musí zaplatiť pokutu

Podnikateľ Katrinec vypovedá na NAKA v prípade Očistec či k Ficovi, prehovoriť chce aj o Kováčikovi - diskusné fórum čitateľov