Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Poisťovňa MetLife vykázala v roku 2017 čistý zisk 16,4 milióna eurPoisťovňa MetLife v minulom roku dosiahla na Slovensku podľa neauditovaných výsledkov čistý zisk 16,4 milióna eur. Informovali predstavitelia spoločnosti. Poisťovňa MetLife pôsobí na ...Zdieľať
untitled 1 2 BRATISLAVA 2. októbra 2018 (WBN/PR) - Poisťovňa MetLife v minulom roku dosiahla na Slovensku podľa neauditovaných výsledkov čistý zisk 16,4 milióna eur. Informovali predstavitelia spoločnosti.


Poisťovňa MetLife pôsobí na Slovensku už takmer 23 rokov. Licencia Národnou bankou Slovenska jej bola udelená koncom septembra 1995 a spoločnosť vyrástla doslova na "zelenej lúke". Vtedy bola známa ako Amslico alebo Prvá americko-slovenská poisťovňa a stala sa synonymom finančnej istoty s konzervatívnym prístupom k financiám, ktoré jej zverili klienti. Spoločnosť za spomínané obdobie pôsobenia na Slovensku ani raz nevykázala stratu.

Technické rezervy, ktoré slúžia na krytie záväzkov do budúcnosti, predstavovali v uvedenom období 576,2  milióna eur. Poisťovňa ku koncu decembra minulého roka vykazovala aktíva vo výške 814,7 milióna eur.

MetLife, Inc. (NYSE: MET) je prostredníctvom svojich pridružených spoločností a pobočiek ("MetLife") jednou z najväčších životných poisťovní na svete. Bola založená v roku 1868, čiže pôsobí na svetovom poistnom trhu už 150 rokov. MetLife je globálnym poskytovateľom životného poistenia, dôchodkového zabezpečenia, poistných produktov pre zamestnancov a správy aktív. Svoje služby poskytuje asi 100 miliónom klientov. MetLife má svoje operácie v takmer 50 krajinách a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.


Zdroj: Webnoviny.sk - Poisťovňa MetLife vykázala v roku 2017 čistý zisk 16,4 milióna eur © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
M. Beblavý: Zvýšenie platov odchod zdravotníkov nezastaví
<< predchádzajúci článok
NOBELOVU CENU ZA FYZIKU ZÍSKALI 3 VEDCI ZA OBJAVY V LASEROVEJ FYZIKE