Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. decembra 2023

Policajní pátrači po dlhých rokoch zistili totožnosť dvoch mŕtvol, obe sa našli v Nitrianskom krajiPolicajní pátrači z odboru kriminálnej polície v Nitre po dlhých rokoch zistili totožnosť mŕtvoly, ktorá bola nájdená ešte v roku 2010 pri rieke Nitra v Dolných Krškanoch. „Vytypovali si ...Zdieľať
gettyimages 523201471 676x451 15.12.2023 (SITA.sk) - Policajní pátrači z odboru kriminálnej polície v Nitre po dlhých rokoch zistili totožnosť mŕtvoly, ktorá bola nájdená ešte v roku 2010 pri rieke Nitra v Dolných Krškanoch.


„Vytypovali si osobu J.H., na ktorú bol v tom čase vydaný Európsky zatýkací rozkaz a po ktorom bolo vyhlásené pátranie v Partizánskom. Z toho dôvodu bola rodinnému príslušníkovi odobraná vzorka DNA, ktorá bola zhodná s mŕtvolou neznámeho muža,“ informovala nitrianska polícia.

Pomocou vzorky DNA sa pátračom podarilo zistiť totožnosť aj ďalšej neznámej mŕtvoly a hľadanej osoby v jednom, po ktorej pátralo oddelenie pátrania Okresného riaditeľstva PZ v Šali. Išlo o osobu, ktorá bola nájdená ešte v roku 2007 v katastri obce Šoporňa v okrese Galanta, v lesíku pri vodnej nádrži.


Zdroj: SITA.sk - Policajní pátrači po dlhých rokoch zistili totožnosť dvoch mŕtvol, obe sa našli v Nitrianskom kraji © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V rodinnom dome v Sučanoch vybuchla pec, o život prišiel jeden človek
<< predchádzajúci článok
Izrael zničil ústredie práporu Hamasu vo východnej časti mesta Gaza, tvrdí hovorca armády