Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. augusta 2022

Polícia naháňala prevádzača s migrantami, auto skončilo mimo cesty a začalo horieť (foto)Polícia v Nitrianskom kraji zasahovala proti vodičovi, ktorý unikal maďarským policajtom. Celá akcia sa napokon skončila haváriou unikajúceho vodiča a záchranou nelegálnych migrantov z horiaceho vozidla. O ...Zdieľať
298565253_1188674581677544_5422800467068461575_n 676x380 12.8.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia v Nitrianskom kraji zasahovala proti vodičovi, ktorý unikal maďarským policajtom. Celá akcia sa napokon skončila haváriou unikajúceho vodiča a záchranou nelegálnych migrantov z horiaceho vozidla. O udalosti informuje nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti.


„Veľmi agresívny spôsob jazdy zvolil na prepravu svojich „klientov“ vodič VW Passat. Od maďarskej polície prišla cestou operačného strediska v piatok nadránom informácia, že ich kolegovia prenasledujú podozrivé vozidlo, pravdepodobne prevážajúce nelegálnych migrantov,“ píše v statuse polícia.

Hliadka Obvodného oddelenia PZ v Šahách v okrese Levice sa preto okamžite presunula na miestny hraničný priechod, kam malo auto s migrantmi smerovať. Vozidlo ale prešlo popri nich veľkou rýchlosťou a unikalo smerom na Jur nad Hronom.

Oproti však už prichádzala hliadka z Obvodného oddelenia PZ v Želiezovciach, ktorá podozrivému vodičovi skrížila služobným autom cestu. Vodič Passatu následne nezvládol riadenie a vo vysokej rýchlosti narazil do stromu.

„Vozidlo začalo po náraze horieť a z auta policajti začali okamžite vyslobodzovať osem osôb, z ktorých len jedna bola zranená a následne ošetrená záchrannou službou. Traja z prevážaných mužov boli dokonca v batožinovom priestore vozidla,“ dodala polícia. Na miesto prišli aj policajti z Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii, ktorí si prevzali vyšetrovanie tohto prípadu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Polícia naháňala prevádzača s migrantami, auto skončilo mimo cesty a začalo horieť (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Matovič sabotuje štát a financuje iba svoje „vylomeniny“, Paulis vyvrátil ďalší hoax o SaS
<< predchádzajúci článok
Ponuka EUROPA EXPRES sa teší obľube. Od januára do júna 2022 s ňou cestovalo takmer 190 000 zákazníkov