Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. januára 2019

Polícia pátra po väzňovi, ktorý ušiel z pracoviska v BratislavePolicajti pátrajú po väzňovi na úteku, o pomoc žiadajú aj verejnosť. Odsúdený 33-ročný Richard Drábek ušiel z pracoviska na Peknej ceste v bratislavskej Rači. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru ...Zdieľať
Policajti pátrajú po väzňovi na úteku, o pomoc žiadajú aj verejnosť. Odsúdený 33-ročný Richard Drábek ušiel z pracoviska na Peknej ceste v bratislavskej Rači. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Lucia Mihalíková. Odsúdený si podľa Mihalíkovej odpykával 2-ročný trest s minimálnym stupňom stráženia za majetkovú trestnú činnosť. Oblečené mal modré monterky a civilnú bundu modrej farby s nápisom. Na pravom ramene má tetovanie v tvare ornamentu a na ľavom má vytetované srdce prebodnuté dýkou. Foto: TASR - KR PZ v Bratislave
Bratislava 12. januára (TASR) - Policajti pátrajú po väzňovi na úteku, o pomoc žiadajú aj verejnosť. Odsúdený 33-ročný Richard Drábek ušiel z pracoviska na Peknej ceste v bratislavskej Rači. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Lucia Mihalíková.


Odsúdený si podľa Mihalíkovej odpykával 2-ročný trest s minimálnym stupňom stráženia za majetkovú trestnú činnosť. Oblečené mal modré monterky a civilnú bundu modrej farby s nápisom. Na pravom ramene má tetovanie v tvare ornamentu a na ľavom má vytetované srdce prebodnuté dýkou.

Akékoľvek informácie, ktoré pomôžu pri pátraní, môžu občania oznámiť na čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mihalíková dodala, že policajti v spolupráci s príslušníkmi Zboru väzenskej a justičnej stráže po odsúdenom mužovi v súčasnosti intenzívne pátrajú.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
M. Beňová: Nevidím europarlament po voľbách tak dramaticky
<< predchádzajúci článok
Sankcie zrážajú vývoz iránskej ropy

Polícia pátra po väzňovi, ktorý ušiel z pracoviska v Bratislave - diskusné fórum čitateľov