Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

22. októbra 2013

Popstar Rihanna musela opustiť Veľkú mešitu v Abú ZabíPopovú hviezdu Rihannu požiadali pracovníci poriadkovej služby mešity v Spojených arabských emirátoch, aby opustila posvätný komplex po tom, čo pred svätyňou pózovala pre fotografov, čím údajne ...Zdieľať
Abú Zabí 22. októbra (TASR) - Popovú hviezdu Rihannu požiadali pracovníci poriadkovej služby mešity v Spojených arabských emirátoch, aby opustila posvätný komplex po tom, čo pred svätyňou pózovala pre fotografov, čím údajne porušila "svätosť" miesta. Informovala o tom dnes agentúra AP.

Rihanna pózuje oblečená v čiernom na biele mramorovej dlažbe pred mešitou Foto: TASR/AP

Rihanna postup personálu Veľkej mešity šajcha Zájida verejne nekomentovala. V sobotu odohrala speváčka v Abú Zabí živý koncert.

Na fotografiách, ktoré sa objavili na rôznych webových stránkach, pózuje Rihanna oblečená v čiernom na bielej mramorovej dlažbe pred mešitou so zakrytými vlasmi tak, ako to predpisujú pravidlá mešity.

Vo vyhlásení mešity, ktoré v pondelok publikovali miestne médiá, sa hovorí, že speváčka sa nachádzala na mieste, kam za normálnych okolností nemajú návštevníci prístup. Fotografovanie v štýle módnych časopisov je v rozpore s predpismi platnými pre "štatút a svätosť mešity".

Mešita je jednou z hlavných turistických atrakcií metropoly Spojených arabských emirátov.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na pôde SNK diskutujú o vplyve digitalizácie na genealógiu a heraldiku
<< predchádzajúci článok
VIANOCE V DIVADLE 2013: 10. ročník medzinárodného divadelného festivalu