Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. mája 2020

Požiar bytovky v Novom Meste nad Váhom má na svedomí neznámy páchateľ, podpálil dvere do bytuHasiči vo štvrtok večer zasahovali pri požiari v bytovke na Karpatskej ulici v Novom Meste nad Váhom. Ako informovala trenčianska krajská polícia, neznámy páchateľ podpálil vchodové dvere jedného z bytov. ...Zdieľať
3_mf97730 676x491 22.5.2020 (Webnoviny.sk) - Hasiči vo štvrtok večer zasahovali pri požiari v bytovke na Karpatskej ulici v Novom Meste nad Váhom. Ako informovala trenčianska krajská polícia, neznámy páchateľ podpálil vchodové dvere jedného z bytov. Oheň sa následne rozšíril aj do ostatných priestorov bytového domu. Z domu sa šíril čierny dym a na balkónoch sa nachádzali uviaznuté osoby.


Podľa informácií z trenčianskeho Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru, z bytovky evakuovali devätnásť osôb, z toho deväť detí. Tri osoby sa intoxikovali splodinami horenia.

Na mieste ich ošetrili a následne previezli na ďalšie ošetrenie do nemocnice. Hasiči požiar zlikvidovali asi po dvoch hodinách. Presné okolnosti požiaru vyšetrujú. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci pre zločin všeobecného ohrozenia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Požiar bytovky v Novom Meste nad Váhom má na svedomí neznámy páchateľ, podpálil dvere do bytu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ak rodič po otvorení škôl a škôlok pokračuje v OČR, vyplní len upravený formulár čestného vyhlásenia
<< predchádzajúci článok
Viskupič sa postavil na stranu kultúrnych organizácií, trnavských poslancov žiada o zníženie dane z nehnuteľnosti

Požiar bytovky v Novom Meste nad Váhom má na svedomí neznámy páchateľ, podpálil dvere do bytu - diskusné fórum čitateľov