Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Denník - SprávyPridajte sa
Ste na Facebooku?
Ste na Twitteri?
Pridajte sa.

 Mobilná verzia


 24hod.sk    Šport

11. októbra 2017

Prestavba futbalového štadióna v Nitre sa má začať budúci rokNa snímke hráč Slovana Bratislava Filip Oršula a hráč Nitry Matúš Kuník .Zdieľať
Na snímke hráč Slovana Bratislava Filip Oršula a hráč Nitry Matúš Kuník . Foto: TASR/Martin Baumann
 
Nitra 11. októbra (TASR) – Futbalový štadión v Nitre by sa mal už začiatkom budúceho roka dočkať prestavby. Mesto pripravuje rekonštrukciu už dlhšiu dobu, jej realizáciu bude mať na starosti mestská firma Nitrianska investičná, s.r.o.


Tá už koncom mája vyhlásila verejné obstarávanie na dodávateľa prác. „V súčasnosti by malo byť už všetko pripravené, známy je aj víťaz obstarávania. Práce sa začnú v januári a keďže na celkovú realizáciu prestavby máme 180 dní, v júni budúceho roku by sme mohli štadión odovzdať do prevádzky,“ uviedol nitriansky primátor Jozef Dvonč.

Magistrát sa bude pri rekonštrukcii futbalového štadióna opierať aj o pomoc štátu a Slovenského futbalového zväzu, ktorý by mal zabezpečiť dodanie nových diváckych tribún. Mesto pri rekonštrukcii dodá zvyšné zariadenie štadióna, okrem vybavenia tribún, to budú aj mládežnícke šatne, osvetlenie i kamerový systém.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Luis Figo sa stal poradcom UEFA
<< predchádzajúci článok
Tréner Hapal:Dokážeme sa vyrovnať všetkým súperom okrem Španielska

Prestavba futbalového štadióna v Nitre sa má začať budúci rok - diskusné fórum čitateľov