Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Príroda-Zvieratá

25. augusta 2017

Psičkári sa stretnú na druhom ročníku Dog Spartan Race v BratislaveV kynologickom centre na Turbínovej ulici v bratislavskom Novom Meste sa v sobotu (26.8.) o 09.00 h začína už druhý ročník podujatia Dog Spartan Race. ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR - Radovan Stoklasa
 
Bratislava 25. augusta (TASR) – V kynologickom centre na Turbínovej ulici v bratislavskom Novom Meste sa v sobotu (26.8.) o 09.00 h začína už druhý ročník podujatia Dog Spartan Race. Majitelia malých i veľkých psov sa môžu zapojiť do viacerých disciplín, ktoré otestujú odvahu, zdatnosť, rýchlosť, poslušnosť, ale aj zohratosť pána so svojím psom. Informuje o tom mestská časť Bratislava-Nové Mesto na svojom webe.


Na jednotlivé súťažné disciplíny (prekážková dráha, stopová dráha, jednoduchý slalom, skúška znalosti povelov, sebaovládanie) je potrebné sa zaregistrovať prostredníctvom online prihlášky. Organizátori pozývajú aj na sprievodný program. Napríklad bude možné vidieť dogdancing či ukážky výcviku a záchranárskych akcií, k dispozícii bude i veterinárne poradenstvo a informácie o fyzioterapii psov.

Dobrovoľné vstupné bude použité pre potreby psieho útulku.
 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Francúzsky prezident Macron minul na mejkap už 26.000 eur
<< predchádzajúci článok
VIDEO: Agentúra AP zreštaurovala videozáznam z Dianinej svadby

Psičkári sa stretnú na druhom ročníku Dog Spartan Race v Bratislave - diskusné fórum čitateľov