Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

09. júla 2011

Rapper Game vydá ešte pred novým albumom mixtapeAmerický rapper Game prostredníctvom svojho Twitter konta oznámil, že ešte pred vydaním svojej dlho odkladanej štvrtej štúdiovky s názvom The R.E.D. Album zverejní na internete ...Zdieľať
rapper game Rapper GameFoto: SITA, APBRATISLAVA 9. júla (WEBNOVINY) - Americký rapper Game prostredníctvom svojho Twitter konta oznámil, že ešte pred vydaním svojej dlho odkladanej štvrtej štúdiovky s názvom The R.E.D. Album zverejní na internete nový mixtape. Ten dostal názov Hood Mornin' a 31-ročný rodák z Los Angeles ho nahral s producentom Marsom z formácie 1500 Or Nothin'. Mixtape si budú môcť záujemcovia stiahnuť 1. augusta.


Hood Mornin' bude už v poradí tretím mixtapeom, ktorý Game tento rok vydá. V januári si jeho fanúšikovia mohli stiahnuť dvojdiskovú nahrávku Purp & Patron, na ktorej hosťovali napríklad Pharrell, Snoop Dogg, Lil Wayne alebo Rick Ross. Následne vydal aj pokračovanie tohto mixtapeu s názvom Purp & Patron: The Hangover, na ktorom sa nachádzalo 15 skladieb. Game by mal svoju štvrtú štúdiovku The R.E.D. Album, ktorý sa mal pôvodne dostať na pulty obchodov ešte v decembri 2009, chce vydať 23. augusta prostredníctvom vydavateľstiev Aftermath Records a Interscope Records, pričom pôjde o jeho návrat k labelu Aftermath Records. Ten založil a vedie producent a rapper Dr. Dre. Prostredníctvom Aftermath Records Game v roku 2005 vydal svoj debut The Documentary, avšak jeho ďalšie dva albumy Doctor's Advocate (2006) a LAX (2008) už vyšli prostredníctvom Geffen Records, ktorá je sesterskou spoločnosťou Interscope Records. Dôvodom tejto zmeny mali byť údajne nezhody s 50 Centom, Dr. Drem a taktiež aj so šéfom Interscope Records Jimmym Iovineom.

Informácie zverejnila webová stránka Hiphopdx.com.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V piatok patrila Pohoda britským kapelám a Ivete Radičovej
<< predchádzajúci článok
Zajtra na trenčianskej Pohode pristane izraelská diva OFRIN