Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. januára 2010

Rezort obrany kúpi autá za vyše 2,3 milióna eurMinisterstvo obrany kúpi vojakom 62 malých terénnych áut Nissan Pathfinder vo verzii kombi a 25 áut Nissan Navara vo verzii pick-up. Vyplýva to o oznamu v európskom vestníku ...Zdieľať
Foto: SITA


BRATISLAVA 17. januára (WEBNOVINY) - Ministerstvo obrany kúpi vojakom 62 malých terénnych áut Nissan Pathfinder vo verzii kombi a 25 áut Nissan Navara vo verzii pick-up. Vyplýva to o oznamu v európskom vestníku verejného obstarávania. Celková konečná hodnota zákazky je 2 320 791,11 € vrátane DPH. Dodávateľom áut bude spoločnosť Autopolis z Bratislavy.

Ponuky na získanie zákazky vozidiel s náhonom štyroch kolies poslali traja uchádzači, o zadaní zákazky na ministerstve obrany rozhodli vlani začiatkom novembra. Dodávateľa vybrali na základe ekonomicky najvýhodnejšej ponuky. Kúpna cena automobilu mala pri rozhodovaní váhu 50 percent, cena doplnkového príslušenstva a výbavy 20 percent, náklady na vykonávanie technických prehliadok a kontrol ďalších 20 percent a kúpna cena náhradných dielov zavážila pri rozhodovaní 10 percentami. Na zákazku sa vzťahuje Dohoda o vládnom obstarávaní.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vláda zvažuje výdavkové stropy
<< predchádzajúci článok
Dopravný podnik zrejme ešte zváži tretí tender

Rezort obrany kúpi autá za vyše 2,3 milióna eur - diskusné fórum čitateľov