Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

10. decembra 2023

Rusi neprestajne útočia na východe Ukrajiny, podľa veliteľa pozemských síl Syrského je situácia mimoriadne náročnáSituácia na východe Ukrajiny je podľa veliteľa ukrajinských pozemných síl Oleksandra Syrského náročná, pretože Rusi útočia na celej frontovej línii.Zdieľať
12 1 676x451 10.12.2023 (SITA.sk) - Situácia na východe Ukrajiny je podľa veliteľa ukrajinských pozemných síl Oleksandra Syrského náročná, pretože Rusi útočia na celej frontovej línii.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


„Operačná situácia na východe je náročná. Nepriateľ nezastavuje svoju ofenzívu pozdĺž celej kontaktnej línie," napísal Syrskyj na komunikačnej platforme Telegram. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

„Dôkladne som analyzoval situáciu a zvážil som možnosti ďalšieho postupu spolu s veliteľmi obrany na východnom fronte," konštatoval veliteľ pozemných síl. Dodal, že cieľom prijatých rozhodnutí, že zabezpečiť stabilitu obrany a zachovať životy vojakov.Zdroj: SITA.sk - Rusi neprestajne útočia na východe Ukrajiny, podľa veliteľa pozemských síl Syrského je situácia mimoriadne náročná © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Skupina priateľov menšín v NR SR pokračuje vo svojej práci aj v novom parlamente, informoval Ravasz
<< predchádzajúci článok
Západ proti Moskve vedie „hybridnú vojnu“, tvrdí Lavrov a Rusko sa vraj vďaka konfliktu stalo silnejším