Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

29. septembra 2005

Samo sa „kaderí“ s celou kapelouFinalistovi SuperStar Samovi Tomečkovi od začiatku nedajú pokoj s jeho vlasmi.Zdieľať
  Najprv prišiel o cop, pred kamery ho pravidelne chystali odborníci z telky a v lete si ho podalo komerčné rádio, ktoré vyhlásilo „konkurz“ na Samovu kaderníčku. „Rádio to sprostredkovalo a ja som si vybral spomedzi dvoch uchádzačiek Danku zo Stupavy. Tá sa mi zdala suverénnejšia. Bola taká - ber alebo neber!“ hovorí Samo. Priznáva, že spočiatku bol na ňu zlý, ale je taká milá, že k nej už chodia všetci chlapci z jeho kapely. Samovi urobila iný strih a melír. „My sa s ňou  aj radíme. To nie je o tom - dať dole všetko, čo mám na hlave! Kaderníčka totiž neznamená strihať, ale kaderiť. A to je dosť veľký rozdiel,“ filozofuje spevák so smiechom.
Okrem toho, čo má na hlave, stará sa aj o to, čo má v nej. „Študujem na technike. Urobil som talentové skúšky na kompozíciu na konzervatóriu, ale neurobil som zatiaľ skúšky z klavíra. Ešte ich musím spraviť, aby som mohol byť na mimoriadnom štúdiu. Teraz budem mať pol roka iba kurz a potom asi od januára riadne štúdium.“
Ubehol už rok odvtedy, čo sa rozbehlo prvé šialenstvo okolo slovenskej SuperStar. Sama sme sa opýtali, čo mu SuperStar vzala a čo dala. „Dala mi možnosť robiť hudbu, akú mám rád a akú cítim. A vzala mi súkromie. Ale myslím, že som momentálne šťastný.“ Rozišiel sa síce so svojou láskou Majkou, ale nevyzerá, že by to bral tragicky. Veď sa šepká, že má ďalšiu, aspoň na skrátenie chvíle...  „Ja? Na to by som povedal niečo primitívne, ale ja som slušný. Takže nebudem to komentovať...,“ odmieta takéto chýry Samo. Prezradil však, aké ženy sa mu páčia.  „Nech je pekná nielen zovňajškom, ale najmä vnútrom. Nech má niečo v hlave. To stačí,“ tvrdí Samo spokojne, akoby táto predstava už bola realitou.
 
Mária Bartošová

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Chorobný strach & hviezdy
<< predchádzajúci článok
Nedobrovoľný striptíz v Jarošovom klipe

Samo sa „kaderí“ s celou kapelou - diskusné fórum čitateľov