03. mája 2008

San Jose odvrátilo aj druhý mečbal Dallasu

Hokejisti zámorského tímu San Jose Sharks zvíťazili v piatkovom stretnutí 2. kola play off zámorskej NHL na domácom ľade nad Dallasom Stars 3:2 po predĺžení a úspešnej tak odvrátili aj druhý mečbal ...

NEW YORK 3. mája (WEBNOVINY) - Hokejisti zámorského tímu San Jose Sharks zvíťazili v piatkovom stretnutí 2. kola play off zámorskej NHL na domácom ľade nad Dallasom Stars 3:2 po predĺžení a úspešnej tak odvrátili aj druhý mečbal súpera. Hosťujúce hviezdy po presných zásahoch Lehtinena a Morrowa viedli po druhej časti hry už 2:0, no ani to im napokon na víťazstvo a tým pádom aj postup do finále Západnej konferencie nestačilo. "Žralokom" sa totiž po góloch M. Micháleka a B. Campbella podarilo vyrovnať a vynútiť si predĺženie. Hneď v jeho úvode sa do streleckej listiny zapísal piatym gólom v play off v aktuálnej sezóne Joe Pavelski. šiesty duel série je na programe v nedeľu 4. mája. Výsledok štvrtkového stretnutia semifinálovej série Západnej konferencie zámorskej hokejovej NHL: Západná konferencia: San Jose - Dallas 3:2 po predĺžení (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0) - stav série 2:3 Góly: 47. M. Michálek (J. Thornton, Cheechoo), 52. B. Campbell (Roenick, Ehrhoff), 62. Pavelski - 27. Lehtinen (Zubov, Modano), 40. Morrow (B. Richards, Miettinen). Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 22:26. Brankári: Nabokov - Turco. Diváci: 17 496. SITA