Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

03. júla 2007

Sl. rozhlas uviedol do prevádzky svoju novú web stránkuSlovenský rozhlas (SRo) uviedol do prevádzky aktualizovanú web stránku. Stránka má prehľadnejšiu grafiku a prakticky zostavený informačný servis. "Slovenský Rozhlas má päť vysielacích okruhov, je ...Zdieľať

BRATISLAVA 3. júla (WEBNOVINY) - Slovenský rozhlas (SRo) uviedol do prevádzky aktualizovanú web stránku. Stránka má prehľadnejšiu grafiku a prakticky zostavený informačný servis. "Slovenský Rozhlas má päť vysielacích okruhov, je veľkou inštitúciou. Chceli sme docieliť, aby web stránka SRo bola pre poslucháčov jednoduchšia, a teda aj prístupnejšia," uviedol vedúci Centra INET/WEB/RSI Vladimír Slaninka.

Systém novej stránky poskytuje aktuálny servis informácií o vysielaných reláciách. Úvodnú stránku zjednodušuje prehľadnejšia navigácia. V hornej časti sú situované aktuálne informácie, správy zo športu, kultúry, regiónov a publicistiky. Živé vysielanie, zvukový archív, relácie a program sa jednoducho zvolia cez rýchle menu nachádzajúce sa vpravo hore. Ponuka jednotlivých okruhov Rádia Slovensko, Rádia Regina, Rádia Devín, Rádia _FM a Rádia Patria sa nachádza v strede stránky. V dolnej časti je rýchly prístup k najdôležitejším informáciám o jednotlivých útvaroch SRo. Čitateľ web stránky sa tu dozvie nielen o koncesionárskych poplatkoch, ale aj najnovšie informácie o frekvenciách či rozhlasovej rade.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tri dni hudby na Zemplínskej Šírave
<< predchádzajúci článok
Lúčnica s orchestrom Zlaté husle na Piešťanskom festivale