Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    MS v hokeji 2007

08. mája 2007

Slováci na tréningu na Chodynke bez Demitru a StarostuSlovenská hokejová reprezentácia absolvovala v utorok od 12.30 h miestneho času prvý tréning na hlavnej ploche haly na Chodynských poliach v Moskve. Slováci už vyprázdnili svoju kabínu v aréne na ...Zdieľať

MOSKVA 8. mája (WEBNOVINY) - Slovenská hokejová reprezentácia absolvovala v utorok od 12.30 h miestneho času prvý tréning na hlavnej ploche haly na Chodynských poliach v Moskve. Slováci už vyprázdnili svoju kabínu v aréne na predmestí ruskej metropoly v Mytišči a presunuli sa do väčšej haly v Moskve. Slovenská výprava ostáva aj naďalej bývať v hoteli Kosmos.
Na utorňajšom tréningu sa s výnimkou Pavla Demitru a Tomáša Starostu, ktorý si už na šampionáte nezahrá, objavili na ľade všetci hráči. Namiesto Demitru korčuľoval v prvom útoku medzi Mariánmi Hossom a Gáboríkom Andrej Podkonický. Ďalšia formácia bola stabilná Šatan, Kapuš, Uram. Zmena nastala v ďalšej trojici, keď k Radivojevičovi a Kukumbergovi pribudol Surový, štvrtý útok vytvorili Melichárek, Kováčik a Čiernik. Trinásty útočník Radovan Somík korčuľoval na tréningu v obrane spolu s Martinom Štrbákom. Richard Stehlík, ktorý vynechal posledný zápas s Bieloruskom, sa vrátil na tréningu do dvojice k Milanovi Jurčinovi, Zdeno Chára bol s tradičným partnerom Petrom Podhradským a Tomáš Harant s Dominikom Graňákom, ktorý doteraz na šampionáte nehral a vedenie výpravy ho v pondelok dopísalo na súpisku.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na čele produktivity Morozov, Gáborík na 4. mieste
<< predchádzajúci článok
Nóri splnili svoj cieľ a zachránili sa medzi elitou