05. augusta 2010

Slovan vedie po polčase nad Belehradom 1:0

Zľava: Awal Isah (Crvena Zvezda Belehrad) a Mamadou Bagayoko (ŠK Slovan Bratislava a počas 3. predkola odvetného zápasu Európskej ligy UEFA 2010/2011: ŠK Slovan Bratislava - Crvena Zvezda Belehrad. Foto: SITA/Nina ...

slovan Zľava: Awal Isah (Crvena Zvezda Belehrad) a Mamadou Bagayoko (ŠK Slovan Bratislava a počas 3. predkola odvetného zápasu Európskej ligy UEFA 2010/2011: ŠK Slovan Bratislava - Crvena Zvezda Belehrad. Foto: SITA/Nina Bednáriková

BRATISLAVA 5. augusta (WEBNOVINY) - Futbalisti slovenského vicemajstra ŠK Slovan Bratislava vedú po prvom polčase štvrtkového odvetného stretnutia 3. predkola Európskej ligy UEFA 2010/2011 nad srbským tímom Crvena zvezda Belehrad 1:0. O jediný presný zásah úvodného dejstva sa na Pasienkoch postaral už v 2. min Karim Guédé. Zápas vo 4. min nečakane prerušil - napokon na 48 minút - výpadok elektrickej energie. V minulotýždňovom prvom dueli zvíťazili "belasí" 2:1 a už len 45 minút ich delí od postupu do play-off (4. predkolo) kontinentálneho pohára číslo dva.

Výsledok - štvrtok - 3. predkolo futbalovej Európskej ligy UEFA 2010/2011 - odveta:
ŠK Slovan Bratislava (SR) - Crvena zvezda Belehrad (Srb.) 1:0 po I. polčase
Gól: 2. Guédé, ŽK: 19. Grendel, 20. Božič, 31. Sylvestr (obaja Slovan), rozhodujú: Markus Strömbergsson - Mathias Klasenius, Daniel Wärnmark (všetci Švéd.)

Slovan: Putnocký - Jánošík, Saláta, Dosoudil, Had - Guédé, Božič - Bagayoko, Grendel, Ivana - Sylvestr
Belehrad: Stamenkovič - Ninkov, Djordevič, Vilotič, Tošič - Milovanovič, Isah - Vešovič, Kadu, Koroman - Trifunovič