24. augusta 2012

Slovenské cyklistky si z majstrovstiev sveta odnášajú bronz

Slovenské reprezentantky si na majstrovstvách sveta seniorov a juniorov v orientačnej cyklistike v maďarskom Veszpréme, ktoré sú zároveň súčasťou 3. série Svetového pohára, vybojovali bronzovú ...

hana bajtosova stanislava fajtova a VESZPRÉM 24. augusta (WEBNOVINY) - Slovenské reprezentantky si na majstrovstvách sveta seniorov a juniorov v orientačnej cyklistike v maďarskom Veszpréme, ktoré sú zároveň súčasťou 3. série Svetového pohára, vybojovali bronzovú medailu.

Trojica Daniela Trnovcová, Stanislava Fajtová, Hana Garde-Bajtošová obsadila v piatkovej súťaži ženských štafiet 3. miesto za súperkami z Fínska a Švajčiarska. Muži SR skončili na 12. a juniori na 11. mieste.