13. apríla 2012

Slovenskí hokejisti po druhej tretine remizujú s Rusmi 1:1

Slovenská hokejová reprezentácia hrá po druhej tretine piatkového prípravného stretnutia v Jaroslavli s Ruskom nerozhodne 1:1. Skóre zápasu otvoril v 15. min Alexander Svitov, v 35. min ...

rusko slovensko JAROSLAVĽ 13. apríla (WEBNOVINY) - Slovenská hokejová reprezentácia hrá po druhej tretine piatkového prípravného stretnutia v Jaroslavli s Ruskom nerozhodne 1:1.

Skóre zápasu otvoril v 15. min Alexander Svitov, v 35. min vyrovnával Juraj Mikúš.

Pred stretnutím si hráči a vypredaná Arena-2000-Lokomotiv pripomenuli pamiatku obetí septembrovej leteckej katastrofy miestneho tímu KHL minútou ticha.

Rusko - Slovensko 1:1 po II. tretine
Góly: 15. Svitov (Ľudučin, Burdasov) - 35. J. Mikúš (Kudroč, Vydarený)

Rusko: M. Biriukov - Rylov, Riasenskij, Čudinov, Kiselevič, J. Biriukov, J. Medvedev, Višnevskij, Zubarev - Pestuško, Zubov, S. Širokov - Ketov, Šipačev, Skačkov - Ľudučin, Svitov, Burdasov - Varnakov, Bodrov, Abdullin.
Slovensko: J. Laco - Starosta, Baranka, Kudroč, Vydarený, P. Mikuš, Sersen, Stehlík, V. Mihálik - Ján Sýkora, Cibák, Marcel Hossa - Hovorka, J. Mikúš, Bartovič - Ružička, Bližňák, Surový - Špirko, Kytnár, Lušňák