Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

13. apríla 2012

Sme tu pre vás už 20 rokov„Boat“ znamená po anglicky „čln“. Vy však predávate autá. Prečo teda takýto názov? Náš názov treba vyslovovať „boat“ a nemal znamenať čln, ale obsahoval skratky mien ...Zdieľať
BRATISLAVA 13. apríla (WBN/PR) -


„Boat“ znamená po anglicky „čln“. Vy však predávate autá. Prečo teda takýto názov?
Náš názov treba vyslovovať „boat“ a nemal znamenať čln, ale obsahoval skratky mien zakladajúcich spoločníkov: Brat – Očko – Agency Team. Pôvodný B.O.A.T. bola reklamná agentúra založená v roku 1991, ktorá až koncom roku 1992 kúpou autoservisu vtedajšieho Kovospracujúceho podniku vstúpila do sveta automobilov. Tak sa popri reklamnej agentúre B.O.A.T. súbežne vyvíjal aj Auto B.O.A.T. Majitelia firmy však ani predtým neboli autám príliš vzdialení. Vo firme B.O.A.T. sme sa zišli bývalí redaktori obľúbenej motoristickej relácie Pozor, zákruta!, k autám sme mali teda blízko.

Aké boli míľniky na tej Vašej dvadsaťročnej ceste?
K opravám vozidiel sa zakrátko pridal aj ich predaj – stali sme sa autorizovaným predajcom automobilov značky SEAT. Neskôr pribudla aj ŠKODA a v r. 2005 Volkswagen. Netreba zabúdať ani na to, že v rovnakom areáli sme chvíľu predávali aj autá značky Citroen, ktoré neskôr nahradila Toyota, to však pod hlavičkou našej partnerskej firmy AUTOGRAND. Krátko po prevzatí autoservisu bola vybudovaná stanica technickej kontroly a pracovisko emisnej kontroly, ktorú prevádzkuje firma B.O.A.T. Plus. Možno si niektorí pamätajú našu autoškolu, predajňu na bratislavskom Námestí 1. mája alebo našu pobočku v Lučenci. Od niektorých projektov sme časom ustúpili a svoje sily sme sústredili do vybudovania areálu na Vajnorskej ulici. Z toho, čo sme kedysi kúpili, je pôvodná už len hala na opravy vozidiel, aj tá je však zateplená a vybavená novou lakovňou. Pribudli autosalóny ŠKODA-SEAT, Volkswagen, Toyota a salón pre výnimočné autá. O ďalší sa delia predajňa jazdených vozidiel a prijímacia kancelária STK-EK. Celkovo u nás od r. 2000 pribudlo 2.300 m2 výstavných plôch.

Za taký dlhý čas máte iste veľa spokojných zákazníkov.
Podľa našich štatistík sme za ten čas predali vyše 15.000 nových vozidiel a opravili viac než 160.000 zákaziek. Naše služby však nekončia pri predaji a servise. Snažíme sa, aby ten, kto k nám príde, vybavil všetko na jednom mieste. Vyberiete si nové auto, my sa za Vás postaráme o jeho financovanie, môžete si ho hneď nechať poistiť a zaregistrovať na dopravnom inšpektoráte. Keď potrebujete opravu, či už záručnú, pozáručnú alebo len prezuť auto na leto či na zimu, môžete si u nás zatiaľ požičať iné vozidlo, aby ste zostali mobilní. V prípade havárie je Vám non-stop k dispozícii naša odťahová služba. Ak sa rozhodnete Vaše jazdené auto predať, aj tu pre Vás máme riešenie, pretože jazdené vozidlá nielen predávame, ale aj vykupujeme. V našom areáli je okrem už spomínanej STK a EK aj umývacia linka s čistením interiérov. A to som sa zatiaľ nezmienil o predaji originálnych dielov a príslušenstva alebo možnosti uskladnenia pneumatík v sklade s elektronickým systémom zabraňujúcim ich zámene.

Čo by ste chceli povedať na záver?
Naším cieľom je dôvera a spokojnosť našich zákazníkov. To nie je možné bez stáleho podávania vysokého výkonu a bez radosti z práce. Preto sa snažím presadiť v našej firme kultúru vzájomnej spolupráce, pretože bez nej nie je možné tieto ciele dosiahnuť.

Ďakujeme za rozhovor.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Ako sa nakupuje v Rusku v stánku
<< predchádzajúci článok
Milan Lasica predstaví v Bratislave svoju novú knihu