Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. mája 2011

SNS: Policajná hliadka monitorovala DankaPohyb prvého podpredsedu SNS Andreja Danka vraj monitorovala jedna policajná hliadka. Išlo vraj o hliadku na policajnom aute Škoda Fabia s ...Zdieľať
danko Prvý podpredseda SNS Andrej Danko.Foto: SITA/Jozef JakubčoBRATISLAVA 6. mája (WEBNOVINY) – Pohyb prvého podpredsedu SNS Andreja Danka vraj monitorovala jedna policajná hliadka. Išlo vraj o hliadku na policajnom aute Škoda Fabia s evidenčným číslom BA 612 MP. Policajti monitorovali jeho pohyb na súkromné stretnutia. “V Ružinove som sa presúval na rôzne miesta a všade tam som zbadal policajné auto. Vedeli, kde sa nachádzam,” uviedol Danko dnes na tlačovej besede. Danko podá podnet na inšpekciu ministerstva vnútra, pretože nevie, čím si špeciálnu službu zaslúžil.

SNS chce podľa Danka sociálny, nie socialistický štát. Ako vyhlásil, Smer-SD prispieva k polarizácii spoločnosti cez odbory a na túto cestu nastupujú aj odbory. Odbory musia byť podľa neho apolitické. Nesmú podliehať politickým tlakom. Nesmú zviditeľňovať predsedu jednej strany a musia sa zbaviť lídrov, ktorí majú politické ambície. Danko týmito vyjadreniami reagoval na účasť predstaviteľov Smeru-SD na prvomájových akciách odborov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SPP-distribúcia s novým predsedom predstavenstva
<< predchádzajúci článok
Rozpočet Ružinova nie je vyrovnaný, tvrdí exprimátor